Diriliş Ertuğrul 148. bölüm tek parça izle! 149. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT1

TRT1 ekranlarında her hafta milyonları televizyon başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 148. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ile karşınızdayız. Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 15.05.2019, 07:24
Diriliş Ertuğrul 148. bölüm tek parça izle! 149. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT1

Türkiye'nin en çok izlenen diizlerinden biri olan ve çarşamba günlerine damga vuran Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yayınlandı. Yer altı dünyası arasındaki kirli oyunları, çıkar ilişkilerini ve mafyavari olayları ekranlara taşyan dizinin senaryosu, sahneleri ve güçlü oyuncusu da dikkat çekiyor. Çarşamba akşamları reyting zirvesinde olmasına kesin gözle bakılan Diriliş Ertuğrul 148. bölüm tek parça, HD ve full izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm özeti
Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı’nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir’e Kayı Alplarından önce gelen  Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı’yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder. Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı’yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han’ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey’e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey’i yakalar. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır yaralar. Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?Diriliş Ertuğrul 148. bölüm full tek parça HD izle
Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Diriliş Ertuğrul 148. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Diriliş Ertğrul 148. bölümünü trt1.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

diriliş ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
TRT1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa trt1.com.tr ve TRT1 Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?