Doya Doya Moda 10 Mayıs puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

Türkiye'nin tek büyük beden moda yarışmasında yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların İstanbul sokaklarındaki rekabeti nefes kesecek. Pazartesi yayınlanacak Doya Doya Moda'nın All Star etabının 41. bölümü herkes tarafından ilgiyle seyredilecek. Yarışmacılar arasındaki mücadelenin sonucu da merak konusu ve sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 10 Mayıs puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 10.05.2021, 12:11 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarına damga vuran ve yüzlerce bölümdür de izleyicilerle buluşan Doya Doya Moda'nın yeni haftası yine nefes kesecek. Birbirinden iddialı, güzel ve bir o kadar da özgüvenli 7 kadının mücadelesinde ilk günün önemi büyük. Herkes pazartesiye iyi bir başlangıç yapmak ve devamını getirmek amacında. Bunun için de kombinlere odaklanmak ve en iyi tercihleri yapmak gerekiyor. Bunları başararak jürinin karşısında yüksek puan hedefleyen yarışmacıların alacakları puanlar büyük önem taşıyor. Elbette asıl hedef hafta sonundaki kolyeyi boyuna takabilmek. Bugün katılacak yarışmacıyla birlikte mücadele gücü daha da yüksek bir program izleyicileri bekliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 10 Mayıs Pazartesi izle! Günün puanları haberimizde yer alıyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 10 Mayıs puanları haberimizde yer alıyor. 

Kimse elenmedi

Bugün başlayacak yeni haftasıyla mücadelenin devam edeceği Doya Doya Moda'da son birinci Su olmuştu. İranlı yarışmacı 114 puanla dördüncü kez kolye sevinci yaşadı. Rakiplerine karşı da yine gözdağı verdi. Eleme ise yapılmadı. Programdan giden son isim Elif Nil Elden'di. Kendisinin yerine gelen Yaren Medin prgoramda yarışmayı sürdürüyor. Birbirinden renkli konseptleriyle birlikte yarışma yine seyredenleri ekran karşısına kilitleyecek. Bu eğlenceyi kaçırmayın..


 

Doya Doya Moda 3 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 
  • Yaren Medin
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün:  
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?