Doya Doya Moda 17 Haziran Çarşamba 148. bölüm kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en iddialı 7 büyük kadınının yarıştığı Doya Doya Moda'da hafta ortasına gelindi. Yarışmacılar kendilerine verilen sürede festival havasına uygun kombinler oluşturup jüri karşısına çıkacak. Peki Doya Doya Moda 17 Haziran Çarşamba 148. bölüm kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 17.06.2020, 12:00 17.06.2020, 16:29 Burak ZİHNİ

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen ve her geçen gün daha da artan final heyecanıyla rekabetin doyasıya yaşandığı Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü günündeyiz. Yarışmacılar arasındaki mücadelede gerginlik artıyor. Artık tahammül sınırları giderek aşağı iniyor ve her an her şey olabilir. Gözler bugün jürinin vereceği puanlara çevrildi. Peki Doya Doya Moda 17 Haziran Çarşamba 148. bölüm kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.
Hanzade şov yaptı!

Pazartesi gününde başlayan yeni haftanın ardından Hanzade'nin şovu sürüyor. Güzel yarışmacı Uğurkan Erez'in katılımı ile 20 üzerinden verilen puanlardan 19'ar alarak üçüncü güne geldi. Daha önce bir kolyesi bulunan Hanzade'nin bu performansı takipçilerini de sevindirirken yarışmayı izleyenleri de heyecanlandırdı. İki gün üst üste tam puana yakın almak herkesin harcı değil ve kendisi bunu kararlılıkla sürdürmek istiyor.

doya doya moda büşra koçak

doya doya moda büşra koçak

Doya Doya Moda 148. bölüm fragmanı

Festival havası var! Peki festival kimin işi? Sündüz ve Büşra karşı karşıya... Betül, Gamze'ye tuzak mı kurdu? Şoke eden ifadeler... Betül neden bunları yaptı? Seray Sever'in sözleri Gamze'yi ağlattı. Yarışmanın gerçek yüzü giderek kendini gösteriyor. Doya Doya Moda'nın yeni bölümü yarın 12:30'da TV8'de.

doya doya moda Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda 16 Haziran Salı 148. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 12:30'da başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

 

doya doya moda gamze eroğlu
 

Doya Doya Moda 17 Haziran Çarşamba kim birinci oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.


Hanzade: 11
Sündüz: 17
Gamze: 10
Emel: 6
Su: 19
Betül: 19
Büşra: 5

Doya Doya Moda Sündüz Durmaz fotoğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher
 

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?