Doya Doya Moda 22 Mart Pazartesi All Star 6. bölüm kim birinci oldu? DDM puan durumu

TV8'in sevilerek izlenen yarışması Doya Doya Moda'da bugün yeni bir haftanın ilk bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının İstanbul sokaklarındaki mücadelede yeniden puan savaşı yaşanacak. Her anıyla stil rüzgarları estiren program bugünde ilgiyle izlenecek ve her anı hafta boyunca kritik rol oynayacak. Seyiriclerin gözü de alınacak puanlarda ve oluşacak sıralamada. İlk günde iyi bir noktada bitirmek istedikleri bölüm için kızlar büyük çaba harcayacak. Peki, Doya Doya Moda 22 Mart Pazartesi All Star 1. bölüm kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 22.03.2021, 11:34 Burak ZİHNİ

Geçen hafta başladığı All Star maratonu ile izleyicilerin karşısına çıkan Doya Doya Moda'da yeni bir hafta başlıyor. Son olarak cuma günü ekranlara gelen programda eleme yapılmamıştı ve birinciliği elde eden isim Birben olmuştu. Kendilerine verilen 2 saatlik sürede alacakları puanlar için kombinlerini hazırlamak isteyen 7 büyük beden kadının rekabeti seyircileri de televizyon karşısına kilitleyecek. Sevdikleri yarışmacıları desteklemek adına televizyonu izlemek ya da tekrarlarına göz atmak amacında olanlar da araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Doya Doya Moda 22 Mart Pazartesi All Star 1. bölüm kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda'da kimse elenmedi

Yayınlandığı günden bu yana ekranlarda fırtınalar estiren ve sezon arasını dahi kısa sürede tutan ekip bu yılda da adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Her anıyla büyük bir heyecan yaşatan programda bugünden itibaren Umut Eker de jüri koltuğuna oturacak. Ivana Sert'in jüri üyeliğinden ayrıldığı iddia edildiği günde Eker'in performansı da önemli. Kemal Doğulu'nun ardından bir erkek jürinin katılımı programa renk katacak gibi gözüküyor. 


 

Doya Doya Moda 22 Mart 2021 Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz

 

  • Birben Coşkun
  • Rümeysa Buyuran
  • Sepideh Su Baher
  • Betül Böçkün
  • Emel Başkan
  • Özde Karacan
  • Ferdanur Başaran


Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?