Doya Doya Moda 26 Mart Perşembe kim birinci oldu? Puan Durumu 89. bölüm izle

Moda denilince akla gelen ilk program olan Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü günündeyiz. Bahar mevsimini adım adım kucaklamaya hazırlandığımız şu günlerde şık kombinler kızlarımız hazır. Artık finale sadece bir gün kaldı. Bu sebeple alınacak her puan çok değerli. Doya Doya Moda 26 Mart Perşembe kim birinci oldu? Puan Durumu ve Doya Doya Moda 89. bölüm izle seçenekleri haberimizde.

Medya 26.03.2020, 08:48 26.03.2020, 15:57
Doya Doya Moda 26 Mart Perşembe kim birinci oldu? Puan Durumu 89. bölüm izle

Türkiye'nin en tarz ve iddialı 7 yarışmacısının yarıştığı Doya Doya Moda'da bir gün daha başlıyor. Şıklıkların, tarzların ve son modanın değişmez adresi Doya Doya Moda'nın yeni bölümümde yine büyük bir rekabet yaşanacak. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının kıyasıya mücadelesinde alınacak puanlar merakla bekleniyor. Eğlenceli olduğu kadar gergin ve bir o kadar  da hüzünlü anların da yaşandığı yarışmada sıralamanın nasıl olduğu öğrenilmek isteniyor. Peki Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu ve Doya Doya Moda 89. bölüm izle seçenekleri haberimizde.

Betül'den sonra Sündüz!
Önceki gün oğlunu kaybeden Betül'ün gözyaşları herkesi hüzünlendirmiş ve ağlatmıştı. Dün de son bölümde Sündüz gözyaşlarına hakim olamadı. Jüriden gelen olusmuz yorumlara dayanamayan Cezayirli güzel bir anda ağlamaya başladı. Bu anların ardından Sündüz'ü jüri üyelerinden Kemal ve sonrasında da Seray Sever teselli etmeye çalıştı. Uğurkan Erez yüksek puanla Sündüz'ün gönlünü aldı. Gülşah Saraçoğlu da Sündüz'e çok güzel bir kadın olduğunu ancak bu kombinleri kendisine yakıştıramadığını söyledi.

Su'dan tam puan!
Dün Doya Doya Moda'da rekabet had safhadaydı. Yarışmacılar kendilerine verilen bütçe ve konseptlerle alışverişlerini yaptılar ve jürinin karşısına çıktılar. Günü Su tam puanla tamamladı. İkinci sırada ise yeni yarışmacı Mira Muhtarzade ve Emel Başkan paylaştı. İki yarışmacı 15 puan aldı.

 

Doya Doya Moda Ferdanur Başaran footğrafları

Doya Doya Moda Özde Karacan kimdir?

Doya Doya Moda 26 Mart Perşembe 89. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 13:00'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

 

Doya Doya Moda 26 Mart Perşembe kim birinci oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.
 

doya doya moda Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda 26 Mart Perşembe Puanları Puan
Özde Karacan 16
Emel Başkan 8
Sündüz Durmaz 19
Sepideh Su Baher 16
Betül Böçkün 13
Sena Köken 7
Mira Muhtarzade 5

doya doya moda sepideh su baher

ferdanur başaran fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?