Doya Doya Moda 26 Nisan Pazartesi izle! Günün puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

Türkiye'nin ilk ve tek büyük beden yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı 7 kız İstanbul sokaklarında kendileri için belirlenen konsept çerçevesinde yapacakları alışverişle birlikte en yüksek puanları alabilmek adına mücadele verecek. Herkes iddialı. Puan kadar psikolojik savaş da güne damgasını vuracak ve fragmanda bunun fitili ateşlendi. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 26 Nisan Pazartesi izle! Günün puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 26.04.2021, 10:59 26.04.2021, 11:18 Burak ZİHNİ

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Doya Doya Moda'da yeni bir haftanın daha ilk günü yayınlanıyor. Cuma günü gerçekleşen finalin ardından gözler bugüne çevrilmişti. Amansız rekabette yarışacak her yarışmacı kendilerine verilen bütçeyi en doğru şekilde harcamak ve günü de birinci tamamlamak istiyor. Elbette asıl hedef hafta sonundaki kolyeyi boyuna takabilmek. Bugün katılacak yarışmacıyla birlikte mücadele gücü daha da yüksek bir program izleyicileri bekliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 26 Nisan Pazartesi izle! Günün puanları haberimizde yer alıyor.

Elif Nil Elden katılıyor

Bugün yeni haftasıyla yayınlanacak olan Doya Doya Moda'nın son finalinde Rümeysa elenmişti. All Star etabında villaya veda eden ilk isim olan güzel yarışmacının yerine normal sezonun son şampiyonu Elif Nil Elden katılıyor. Yarıştığı dönemde adından sıkça söz ettiren, cevaplarıyla olay olan ve son hafta da kolyeyi kazanan Elden, yine İstanbul sokaklarında kendini ifade edebilme çabasına girişecek. Güzel yarışmacı "Her kadın her adam girdiği ortamda dikkat çekmeyi ve gözleri üzerinde tutmayı ister. Ben de tüm gözleri direkt üzerimde hissediyorum. Bu ilk zamanlar beni rahatsız ediyordu ama daha sonra çok da kafaya takılacak bir konu olmadığını fark ettim. Çünkü insanlar farklı olana insanlar, güzele ve onlar üzerinde etki bırakanlara bakarlar. Bir insanın giydiği kıyafeti, saçı bazen yaptığı makyaj bazen taktığı bir toka bile kişiliği hakkında ve tarzı hakkında önemli tiyolar verir.  Bir insanın kıyafeti kimliğidir. 70 yaşına gelsem dahi sadeliğin gücüne inanacağım. Her zaman sade, minimal ve klasik tarzlar ile hayatıma devam edeceğim. Buda benim kendi öz kimliğim." diyor.


 

Doya Doya Moda 26 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 
  • Elif Nil Elden:
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün:  
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?