Doya Doya Moda 29 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu

Türkiye'nin ilk ve tek büyük beden giyim yarışması olmaya devam eden Doya Doya Moda'da yeni bir haftanın daha ilk günü ekranlara geliyor. İstanbul sokaklarında başlayan maceralarını birincilikle süslemek isteyen 7 iddialı kadının mücadelesinde ilk puanlar alınacak. Haftaya iyi bir başlangıç yapmak amacında olan büyük beden kızların hedefi pazartesini birinci bitirebilmek. Doya Doya Moda 29 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 29.03.2021, 11:21 Burak ZİHNİ

Yapımcılığını Talya Prodüksüyon'un yaptığı Doya Doya Moda'da yepyeni bir hafta daha ekranlardaki yerini alıyor. İstanbul sokaklarını karış karış gezerek belirlenen konsept ve kendilerine verilen bütçelere göre yarışan 7 büyük beden kadının rekabetindeki ilk gün yine çok konuşulacak sahnelerle dolu. Her bölümünde heyecan, eğlence ve gerginliğin eksik olmadığı programda gözler gün sonundaki sıralamaya çevrildi. Yarışmacılar birinci günde avantajı eline almak ve hafta sonundaki final için umutlanmak amacında. Doya Doya Moda 29 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor.


Yine elenen yok!

İki hafta önce All Star maratonu ile başlayan yeni maratonunda en iyilerin yer aldığı format sevilerek izleniyor. Yarışmacıların kıyasıya rekabetinde bugün üçüncü hafta ekranlara taşınacak. Ancak izleyiciler elenme konusunda alınan kararları beğenmiyor. Kimsenin veda etmemesi sosyal medyada bir hayli tepkiye neden oldu. Birçok kişi Instagram'dan yapım şirketi ve kanalı eleştirdi.


 

Adres Kadıköy

Bugün üçüncü haftası yayınlanacak olan programda yarışmacıların ilk günkü adresi Kadıköy oldu. Burada seçecekleri kıyafetler ve aksesuarlarla birlikte birincilik için podyuma çıkacak 7 kızın günü nasıl bitireceği sabırsızlıkla bekleniyor.

Doya Doya Moda 29 Mart 2021 Pazartesi kim birinci oldu?

Özde'nin birinciliği ile sona eren haftanın ardından yarış yeniden başlıyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz

 

  • Birben Coşkun: 
  • Rümeysa Buyuran: 
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün: 
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 


Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?