Doya Doya Moda 3 Mayıs puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da bugün yeni hafta başlıyor. İstanbul sokaklarında yaşanan moda savaşında yine kozlarını paylaşacak 7 kadının rekabeti izleyenleri ekran karşısına kilitleyecek. Haftanın ilk günü olması sebebiyle herkes psikolojik olarak da ön plana çıkmak istiyor. Gözler gün sonunda. Oluşacak sıralama merak konusu. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 3 Mayıs puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 03.05.2021, 11:50 10.05.2021, 12:11 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarına damga vuran ve yüzlerce bölümdür de izleyicilerle buluşan Doya Doya Moda'nın yeni haftası yine nefes kesecek. Birbirinden iddialı, güzel ve bir o kadar da özgüvenli 7 kadının mücadelesinde ilk günün önemi büyük. Herkes pazartesiye iyi bir başlangıç yapmak ve devamını getirmek amacında. Bunun için de kombinlere odaklanmak ve en iyi tercihleri yapmak gerekiyor. Bunları başararak jürinin karşısında yüksek puan hedefleyen yarışmacıların alacakları puanlar büyük önem taşıyor. Elbette asıl hedef hafta sonundaki kolyeyi boyuna takabilmek. Bugün katılacak yarışmacıyla birlikte mücadele gücü daha da yüksek bir program izleyicileri bekliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 3 Mayıs Pazartesi izle! Günün puanları haberimizde yer alıyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 3 Mayıs puanları haberimizde yer alıyor.


 

Elif Nil Elden elendi

Bugün yeni haftasıyla yayınlanacak olan Doya Doya Moda'nın son finalinde Elif Nil Elden elenmişti. Pazartesiye çok iyi başlayan güzel yarışmacı sonrasında ise yaşadığı sorunlar sebebiyle programı istediği gibi devam ettirememişti. Ardından da cuma günü elenerek villadan ayrılmıştı. Normal sezonun son şampiyonu olarak geldiği maratonda ilk haftadan elenen Elden'in bu performansı herkesi şaşırttı. Sevenlerini de üzdü. Bugün ise yeni bir isim daha kendisini milyonlara ispat edebilmek adına geliyor. Kendisinin kim olduğu bilinmiyor. Yarışma başladıktan sonra adı açıklanacak.


Doya Doya Moda 3 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 
  • Yeni yarışmacı:
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün:  
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?