Doya Doya Moda 4 Mayıs 2021 Salı puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

Doya Doya Moda'da haftanın ikinci günü. All Star'da 4 Mayıs 2021 Salı itibarıyla yayınlanacak olan 37. bölümde büyük beden yarışmacılar yine kolyeyi alabilmek adına kıyasıya mücadele içerisine girecek. İzleyiciler e bu anlara tanıklık etmek adına televizyon karşısına kilitlenecek. Peki, Doya Doya Moda 4 Mayıs Salı 2021 puan durumu nasıl? Doya Doya Moda All Star gün birincisi kim oldu?

Medya 04.05.2021, 12:57 04.05.2021, 13:11 Burak ZİHNİ

Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Umut Eker'in jüri üyeliklerini üstlendiği Doya Doya Moda'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dün pastel renklerle birlikte alışverişlerini yapan ve jüri karşısına çıkan 7 yarışmacı puanlarını almışlar ve ilk günü tamamlamışlardı. Bugün ise haftanın ikinci gününde yine İstanbul sokaklarına çıkacak olan 7 büyük beden yarışmacının kombin yarışında nefes kesen anlar yaşanacak. Yeni gelen bir isimle daha da fazla kızışan rekabette gün sonunun nasıl geleceği ve puan durumu merak ediliyor. Herkes çok iddialı ve kendisine güveniyor. Peki, Doya Doya Moda 4 Mayıs 2021 puan durumu nasıl? Doya Doya Moda All Star gün birincisi kim oldu?


Doya Doya Moda 4 Mayıs Salı kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 15
  • Yaren Medin: 14
  • Sepideh Su Baher: 17
  • Betül Böçkün:  17
  • Emel Başkan: 20
  • Özde Karacan: 20
  • Ferdanur Başaran: 17 

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138