Doya Doya Moda 5 Mayıs Çarşamba puanları! Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

TV8'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Adım adım hafta finaline doğru gidilen maratonun üçüncü bölümünde yarışmacılar kendilerine ayrılan süreyi en iyi şekilde kullanıp birincilik mücadelesi verecek. Seyirciler de yaşanacak rekabeti yakından takip ederek sevdikleri yarışmacıların alacağı sıralamayı görmek istiyor. Dopdolu bir bölüm daha moda rüzgarları estirecek. Peki, Doya Doya Moda 5 Mayıs Çarşamba 2021 puan durumu nasıl? Doya Doya Moda All Star gün birincisi kim oldu?

Medya 05.05.2021, 14:23 06.05.2021, 11:44 Burak ZİHNİ

Umut Eker, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever'in jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda'da hafta tüm hızı ile devam ediyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların İstanbul sokaklarındaki mücadelesine bir yenisi daha eklenecek. Her anıyla tarz fırtınası yaratacak ve stil konusundaki danışmanınız olacak programda yaşanacaklar sabırsızlıkla bekleniyor. İzleyiciler bir an önce yeni bölümü izeleyerek olacaklara tanıklık etmeyi bekliyor. Hafta ortasından sonra kalan iki bölüme avantajlı girmek isteyen 7 güzel kadının amansız rekabeti nefes kesecek. Gözler gün sonuna çevrildi. Peki, Doya Doya Moda 5 Mayıs Çarşamba 2021 puan durumu nasıl? Doya Doya Moda All Star gün birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 


Doya Doya Moda 5 Mayıs Çarşamba kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 15 + 12
  • Yaren Medin: 14 + 4
  • Sepideh Su Baher: 17 + 20
  • Betül Böçkün:  17 + 16
  • Emel Başkan: 20 + 16
  • Özde Karacan: 20 + 16
  • Ferdanur Başaran: 17  + 19

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138