Doya Doya Moda 5 Nisan Pazartesi puanları | Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Kim elendi?

Türkiye'nin ilk ve tek büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden renkli, iddialı, güzel ve bir o kadar da tarz yarışmacıların kozlarını paylaşacağı günde alınacak puanlar merak konusu. İlk gün elde edilecek sıralama yarışmacılarım psikolojisini direkt olarak etkiliyor. Peki, Doya Doya Moda 5 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 05.04.2021, 13:02 05.04.2021, 13:13 Burak ZİHNİ

TV8'in ilgiyle izlenen ve her bölümü ile seyircileri ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'nın All Star etabındaki 4. hafta başlıyor. En iyilerin birincilik adına boy göstereceği haftanın ilk gününde kızlar yine İstanbul'un sokaklarını karış karış gezerek kendilerine verilen kombinler kapsamında alışverişlerini yapacak. Ardından da jüri karşısına çıkarak en yüksek puanı alabilmek adına podyumdaki yerlerini alacak. Her anı moda rüzgarları estiren, keyifli, renkli ve bir o kadar da gergin bir bölüm daha televizyonda olacak. ombin şıklığı kadar psikolojik savaş da haftanın nasıl bitirileceğini belirleyecek. Herkes iddialı ve bir o kadar da zirveye gözünü dikti Peki, Doya Doya Moda 5 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Yine elenen yok!

Alınan kararla birlikte geçen sezonun ve bu dönemin en iyilerinin yarışmaya başladığı Doya Doya Moda'da All Star rüzgarı esiyor. Bugün dördüncü haftasına başlayan programda cuma günü birinin eleneceğine kesin gözle baklılıyordu ancak olmadı. İlk iki hafta gibi geride kalan finalde de elenen yarışmacı olarak kimse açıklanmadı. Birinciliği ise Betül kazandı. Geçen sezonun şampiyonu kolyeyi boynuna taktı ve haklı bir sevinç yaşadı. 

Doya Doya Moda 5 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 
  • Rümeysa Buyuran: 
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün:  
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 


Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?