Doya Doya Moda 7 Nisan puanları | Doya Doya Moda'da kim birinci oldu?

Türkiye'nin en özgüvenli büyük beden kızları bu yarışmada kozlarını paylaşıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının İstanbul sokaklarındaki rekabetinde üçüncü gün başlıyor. Her anı mücadele dolu olan programda finale doğru gidilirken haftayı birinci kapatmak isteyen her isim elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Diğer yandan da psikolojik bir savaş da seyircileri bekliyor. İzleyicilerin bir an bile ekran başından ayrılmayacağı bomba gibi bir bölüm daha ekranlardaki yerini alacak. Gözler gün sonunda. Peki, Moda 7 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 07.04.2021, 11:26 Burak ZİHNİ

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenlere keyifli anlar sunan, tarz rüzgarları estiren ve ikon yaratma yarışını sürdüren Doya Doya Moda'da yeni bir heyecan daha başladı. Hafta ortasında izleyicilerin karşısına çıkacak programda alınacak puanlar finali de doğrudan etkileyeceği için kritik bir rol oynuyor. Seyirciler de moda konusunda kendilerine örnek aldıkları ve çok da sevdikleri yarışmacıların elde ettikleri puanları öğrenmek adına araştrıamalarda bulunuyor. Makas giderek daralıyor ve hataya yer yok. En fazla puan alan cuma günü kolyenin sahibi olacak. Peki, Doya Doya Moda 31 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 


Su ve Ferdanur coştu!

All Star etabına Özde ve Birben'in damga vurduğu Doya Doya Moda'da pazartesiden itibaren birinci sezon yarışmacılarının sesi daha gür çıkıyor. Betül Böçkün'ün elde ettiği birinciliğin ardından pazartesi başlayan yeni maratonu kayıpsız geçen iki isim yoluna devam ediyor. Su ve Ferrdasnur dün da 20 puan aldı. Ayrıca Emel de 20 tam puanla zirvedeydi. Özde Karacan 19, Birben Coşkun 11, Rümeysa Buyuran 10 puan aldı. Konsept dışı kalan Betül ise sadece 4 puan toplayabildi.


 

Doya Doya Moda 7 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 18 + 11
  • Rümeysa Buyuran: 9  + 10
  • Sepideh Su Baher: 20 + 20
  • Betül Böçkün:  16 + 4
  • Emel Başkan: 4 + 20
  • Özde Karacan: 19 + 19
  • Ferdanur Başaran: 20 + 20


Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?