Doya Doya Moda All Star 15 Nisan Perşembe puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu?

TV8'in sevilerek izlenen yarışması Doya Doya Moda'da yepyeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Hafta sonuna doğru gidilen son bölümde kozlarını paylaşacak olan 7 büyük beden ve iddialı yarışmacı en yüksek puanları alabilmek adına çaba gösterecek. İstanbul sokaklarında yaşanacak tarz rekabetini sakın kaçırmayın. Yarın 10 puan üzerinden değerlendirilecek kızlar bugünü avantajlı bir konumda bitirmeyi hedefliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 15 Nisan Perşembe günü puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 15.04.2021, 10:56 15.04.2021, 11:12 Burak Zihni

Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 15 Nisan Perşembe puanları yarın öncesinde büyük önem taşıyor. Değerlendirmeye girecek olan yarışmacılar bu kez 10 üzerinden alacakları puanlarla birinciliği elde etmek amacında. Her anı rekabet dolu programda bugün de İstabul sokaklarında tarz rüzgarları esecek. Coşkusunu izleyicilere yansıtan, eğlenceden ödün vermeyen ve zaman zaman gerginliklerin de yaşandığı günde final öncesi son bölüm yine nefes kesecek. İzleyiciler de kendilerinin en sevdiği yarışmacıların yüksek puan almalarını istiyor. Bugüne dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 14 Nisan Çarşamba puan dhurumu

Jüri üyeliklerini Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Uğur Eker ve Uğurkan Erez'in üstlendiği programda zirve adeta alev alev. Haftayı firesiz devam ettiren Birben, Sepideh Su Baher ve Özde Karacan dünü de 20 tam puanla geçirdi. Üç yarışmacının da 60 puanı var. Kıyasıya mücadeleden hangisinin galip çıkacağı merak konusu. Son iki gün kaderlerini belirleyecekler. Dün Emel de 20 puan alarak zirveyi paylaşanlar arasındaydı.Ferdanur Başaran ve Betül Böçkün 19 puan alarak ikinci sırayı paylaştı. Rümeysa ise 10 puanda kaldı.


 

Doya Doya Moda 15 Nisan Perşembe kim birinci oldu? Puan Durumu

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 20 + 20 + 20
  • Rümeysa Buyuran: 18 + 19 + 10
  • Sepideh Su Baher: 20 + 20 + 20
  • Betül Böçkün:  19 + 17 + 19
  • Emel Başkan: 14 + 14 + 20
  • Özde Karacan: 20 + 20 + 20
  • Ferdanur Başaran: 19 + 16 + 19

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?