Doya Doya Moda All Star 16 Nisan Cuma 25. bölüm kim birinci oldu? Kim elendi? DDM Puan durumu

Türkiye'nin ilk ve tek büyük beden yarışması Doya Doya Moda'da bugün bir hafta daha sona eriyor. All Star etabında 5. haftanın sona ereceği günde yarışmacılar kolye kazanabilmek adına İstanbul sokaklarına çıkacak. Seçecekleri kıyafetlerle de kaderlerini belirleyecek. Her anı keyifli ve bir o kadar da çekişmeli bir final sizleri bekliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star 16 Nisan Cuma 25. bölüm kim birinci oldu? Kim elendi? Doya Doya Moda Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 16.04.2021, 11:33 16.04.2021, 11:51 Burak ZİHNİ

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması Doya Doya Moda All Star ile beşinci haftasını da sonlandırıyor. Pazartesiden bu yana devam eden rekabette artık son sözlerini söyleyecek olan yarışmacılara jüri puanlarını verecek ve ardından maratona nokta konulacak. Toplam puanlar üzerinden oluşacak sıralama ile birlikte de kolye kazanan isim belli olacak. İstanbul sokaklarında esecek tarz rüzgarlarını fırtınaya çevirmek ve ödülü almak isteyen 7 iddialı ve güzel yarışmacının amansız yarışında kimin mutlu sona ulaşacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Doya Doya Moda All Star 16 Nisan Cuma 25. bölüm kim birinci oldu? Kim elendi? Doya Doya Moda Puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 15 Nisan Perşembe puan dhurumu

Jüri üyeliklerini Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Uğur Eker ve Uğurkan Erez'in üstlendiği programda zirve adeta alev alev. Haftayının ilk üç gününde 20'şer puanla zirvede yer alan Birben, Su ve Özde ilk firelerini verdi. Tam puanların ardından Özde 18 puan aldı. Su ve Birben ise 17'şer puanla aynı sırayı paylaştı. Emel, Ferdanur ve Betül'ün atağı onları kolyeye ulaştıracak mı? sorusu merak ediliyor. İkisi de günü 20 puanla tamamladı. Günün en kötüsü ise 7 puan alan Rümeysa'ydı.


 

Doya Doya Moda 16 Nisan Cuma kim birinci oldu? Kim elendi?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 20 + 20 + 20 + 17
  • Rümeysa Buyuran: 18 + 19 + 10 + 7
  • Sepideh Su Baher: 20 + 20 + 20 + 17
  • Betül Böçkün:  19 + 17 + 19 + 20
  • Emel Başkan: 14 + 14 + 20 + 20
  • Özde Karacan: 20 + 20 + 20 + 18
  • Ferdanur Başaran: 19 + 16 + 19 + 20

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?