Doya Doya Moda All Star 19 Nisan 2021 Pazartesi puanları | Doya Doya Moda All Star 26. bölüm kim birinci oldu?

Televizyon ekranlarının ilk ve tek büyük beden moda yarışması olarak yayın hayatına devam eden Doya Doya Moda All Star'da yeni bir hafta daha başlıyor. Cuma günü sona eren maratonun ardından gözler bugüne çevrildi. Kıran kırana mücadeleye sahne olacak yarışma ilgiyle izlenecek. Puanlar da sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 19 Nisan 2021 Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 19.04.2021, 11:19 Burak ZİHNİ

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle tarz tutkunlarını, stil arayında olanları ve dünya trendlerini izleyicilerinin seçimi olan Doya Doya Moda'da haftanın ilk günü televizyondaki yerini alıyor.Birbirinden iddialı 7 güzel kadının mücadelesi kaldığı yerden devam edecek. Bugünden itibaren seyircilerin karşısına çıkacak yarışmada kızlar haftaya iyi bir başlangıç yapmak ve cuma günkü finalde kolyeyi boyunlarına takmak istiyor. İlk gün elde edilecek puanlar ve sıralama haftanın devamı adına büyük önem taşıyor. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 19 Nisan 2021 Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

Aynı kadro devam ediyor

Cuma günü ekranlara gelen Doya Doya Moda'da kıyasıya bir yarış yaşanmış ve son gün alınan puanların ardından sonuçlar açıklamıştı. Buna göre kızlar arasından Su rekor kırarak villada en yüksek puanı alan isim olarak adını tarihe yazdırmıştı. Tam puan alan İran asıllı güzelin bu haftaki performansı da merak ediliyor. Bunu sürdürebilmesi onun da yarışmadaki kariyeri açısından önemli. Diğer yandan yarışmacılar arasındaki rekabette tansiyon yine yükselecek. Su, Özde ve Betül arasındaki tartışmalar güne damga vuracak gibi gözüküyor. Ayrıca Birben de yine çok konuşulacak. Bu hafta da yoluna aynı kadro ile devam eden yapım ekibine sosyal medyadan eleştiri var. Artık yeni yarışmacılar isteniyor. Hepsi ve daha fazlası Doya Doya Moda All Star'ın 26. bölümünde.


 

Doya Doya Moda 19 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 
  • Rümeysa Buyuran: 
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün:  
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran: 

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?