Doya Doya Moda All Star 27 Nisan Salı puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinic oldu

Televizyon ekranlarının sevilerek izlenen ve yayınlandığı her gün ilgiyle takip edilen yarışması Doya Doya Moda'nın yeni bölümü TV8'deki yerini alıyor. Dün başlayan yeni haftayla birlikte kıyasıya bir mücadeleye girişen 7 iddialı ve güzel kızın macerası bugün de sürecek. Gözler ise gün sonundaki sıralamada. Puan kadar psikolojik savaş da güne damgasını vuracak ve fragmanda bunun fitili ateşlendi. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 27 Nisan Salı izle! Günün puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 27.04.2021, 10:59 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da haftanın ikinci günü ekranlardaki yerini alıyor. 7 moda tutkunu kadının yarıştığı ve kendilerine verilen süre zarfında bütçelerini değerlendirdiği maratonda alınacak puanlar hafta sonuna etki edecek. Herkesin amacı kolyeyi boynuna takmak. Bunun için de tüm kozlarını ortaya koyacak. Ardından da jüri vereceği puanlarla günün kaderini belirleyecek. Uğurkan Erez, Umut Eker, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever'in değerlendirmeleri bölüme damga vuracak. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 27 Nisan Salı izle! Günün puanları haberimizde yer alıyor.


 

Elif Nil Elden rüzgarı

Bugün yeni bölümüyle yayınlanacak olan Doya Doya Moda'da tarz ve stil konusundaki hünerlerini ortaya koyacak 7 yarışmacının ilk gündeki performansları merak konusuydu. Özellikle programa yeni katılan Elif Nil Elden'in geri dönüşü sonrası alacağı ilk puanlar sabırsızlıkla bekleniyordu. İddialı bir giriş yaparak rakiplerine meydan okuyan güzel yarışmacı haftanın ilk gününü 19 puanla tamamladı. 20 puan alan Özde'nin ardından ikinci oldu.


 

Doya Doya Moda 27 Nisan Salı kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 14
  • Elif Nil Elden: 19
  • Sepideh Su Baher: 10 
  • Betül Böçkün:  17
  • Emel Başkan: 17
  • Özde Karacan: 20
  • Ferdanur Başaran: 15

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)