Doya Doya Moda All Star 34. bölüm puanları | Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 29 Nisan Perşembe

TV8'in sevilerek seyredilen yarışması Doya Doya Moda All Star'da adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Yarışmacıların İstanbul sokaklarında devam eden mücadelelerinde bir kez daha puan savaşı verilecek. Herkesin hedefi yarın 40 puan üzerinden şekillenecek son maraton için en iyi puanları alarak kolye için avantajlı konuma geçmek. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 29 Nisan Perşembe Doya Doya Moda All Star 34. bölüm puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 29.04.2021, 12:21 29.04.2021, 12:57 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksüyon imzasını taşıyan bölümleriyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Üç bölümü geride kalan ve kıyasıya mücadeleye sahne olan programda bugün de rekabet üst düzeyde yaşanacak. 7 iddialı, güzel ve tarz düşkünü kadının İstanbul sokaklarında verecekleri mücadelede gözler finale çevrildi. Günün finalinde alınacak puanların toplamı sıralamayı oluşturacak ve ardından da birinci açıklanacak. Herkes hedefini kolye olarak belirledi ve birincilikten başka bir şey istemiyor. Peki,  Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 29 Nisan Perşembe puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Elif Nil Elden ağladı

Doya Doya Moda'nın bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde yaşanacakların fragmanı paylaşıldı. Yeni bölümde Elif Nil Elden sinirlerine hakim olamadı ve ağlamaya başladı. Gzöyaşlarının gözükmemesi için de arkasını döndü. Ayrıca dün konsept dışı kaldı ve 4 puan aldı. Bu durum sebebiyle yarışmada eleme potasına kalabilir. Kızlar kötülük koalisyonu kuruyor ama Birben bunun karşısında. Bu konuda da yine tartışmalar olacaak. Hepsi ve daha fazlası Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde.


 

Konsept dışı kaldı

Bugün mücadelenin kaldığı yerden devam edeceği Doya Doya Moda'da dün yine Betül birinci oldu. Bu kez tek başına. 17 puan alan başarılı yarışmacıyı 16 puanla Özde takip etti. Su ve Ferdanur 13 puanla üçüncülüğü paylaştı. Birben ve Emel 11 puanl günü tamamladı. Konsept dışı kalan Elif 4 puanla sonucu oldu.


 

Doya Doya Moda 29 Nisan Perşembe kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 14 - 0 + 11
  • Elif Nil Elden: 19 + 12 + 4
  • Sepideh Su Baher: 10 + 12 + 13
  • Betül Böçkün:  17 + 20 + 17
  • Emel Başkan: 17 + 14 + 11
  • Özde Karacan: 20 + 10 + 16
  • Ferdanur Başaran: 15 + 20 + 13

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?