Doya Doya Moda Melika Aslan kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı

TV8'in moda yarışmasında yeni bir hafta başladı. Tuğçe Kızıler'in yerine gelecek isimle merak ediliyordu. Yeni haftanın başlamasıyla birlikte maratona katılacak isim de açıklandı. O yarışmacı Melika Aslan oldu. Peki Doya Doya Moda Melika Aslan kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı haberimizde.

Medya 25.05.2020, 12:39 25.05.2020, 13:15 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda Melika Aslan kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı

Tv8 ekranlarında yayınlanan bölümleriyle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen ve 150 bölüme doğru yol alan Doya Doya Moda'nın yeni haftası başlıyor. Moda delisi 7 büyük beden yarışmacının arasına bugün yeni bir isim daha katılıyor. Geçen haftanın finalinde göz yaşları içerisinde bir uğurlama yaşanmıştı. Tuğçe ve Emel arasındaki son adımda elenen isim belirlenmişti. Yeni yarışmacı Tuğçe programa veda etmişti. Yayınlanan yeni hafta fragmanındaki gizemli kişi merak uyandırdı ve hakkındaki araştırmalar başladı. Instagram hesabından makyaj yapılan fotoğrafını paylaşan ve pazartesi günü yarışacağını takipçisiyle paylaşan Melika Aslan bugünden itibaren Doya Doya Moda'ya katılacak. Peki Doya Doya Moda Melika Aslan kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.
 


Doya Doya Moda Melika Aslan kimdir? 

30 yaşında. Annesi İranlı babası Elazığlı. Gayrimenkul danışmanlığı yapıyor. Yarışmada kendini ispat etmeye gekdi. Eğiitm hayatını İran'da tamamladı. Üniversite mezunu.


doya doya moda Melika Aslan


Doya Doya Moda Melika Aslan Instagram hesabı

Bu pazartesiden itibaren birincilik mücadelesi verecek olan Melika Aslan'ın kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Kendisini @aslan.melika adresinden takip edebilirsiniz.


Doya Doya Moda Melika Aslan boyu, kilosu ve bedeni

Yarışmaya katılan yarışmacıların en çok merak edilen bilgileri de boyu, kilosu ve bedeni oluyor. Bugün başlayan yeni haftanın ardından Melika Aslan'ın tüm bilgileri haberimizde yer almaktadır.

  • Kilo: 100
  • Beden: 44
  • Boy: 1,82

Yorumlar (1)
kalpten kalbe bir yol vardır 1 ay önce
kemal bey neden bu kadar acımasız bakıyorsunuz .emel sana bir şey yapmadı ne yaptıysa hayat yapmış.falmı geleceği hissetmekmi dersiniz.yıldızınız düşük.neyse iyi dileklerimi gönderiyorum.çünkü kardeşiniz kadirin hayranıyım
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?