Doya Doya Moda Mezküre Uçar kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı merakla bekleniyor. Zenan Karataş'ın elendiği haftanın ardından bugün yeni isim açıklanacak. 6 yarışmacının yanında birincilik mcüadelesine ortaklık edecek kişi Mezküre Uçar oldu. Peki Mezküre Uçar kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı haberimizde.

Medya 04.05.2020, 12:46 04.05.2020, 14:02 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda Mezküre Uçar kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en tarz yarışması Doya Doya Moda'nın yeni haftası bugün başladı. Cuma günü bilindiği üzere Zenan Karataş olmuştu. Hanzade Nuh ve Sepideh Su Baher ile eleme potasına kalan güzel yarışmacı kısa sürede yarışmaya veda etmişti. Cuma gününden sonra bugün başlayan haftanın yeni yarışmacısı belli oldu. Pazartesi günü yayınlanan bölümde o isim açıklandı. Yarışmadaki mücadelede artık Mezküre Uçar var. Peki Mezküre Uçar kimdir? Boyu, kilosu, bedeni ve Instagram hesabı haberimizde.

Doya Doya Moda Mezküre Uçar kimdir?
10 Haziran 1981 doğumlu. 38 yaşında. Pazarlamacılıkla uğraşuyor. Kızı istediği için katıldı. İstanbul'dan yarışmaya katılıyor. Moda ilgi alanı. Bankacılık ve Finansal Destek Hizmetleri eğitimi gördü. İngilizce biliyor.

Doya Doya Moda Mezküre Uçar boyu: 1.65
Doya Doya Moda Mezküre Uçar  kilosu: 75

Doya Doya Moda Mezküre Uçar  bedeni: 42

mezküre uçar


Doya Doya Moda Mezküre Uçar Instagram hesabı
Bugünden itibaren yarışacak olan Mezküre Uçar'ın kendisine ait Instagram hesabı @mezkureucar'dır.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?