EDHO 141 bölüm tek parça izle - 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı ATV

ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. EDHO 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 01.10.2019, 11:28 Burak ZİHNİ
EDHO 141 bölüm tek parça izle - 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı ATV

Salı akşamlarının zirve sahibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Oktay Kaynarca başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve yıllardır gündemden düşmeyen EDHO'nun yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve EDHO 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

EDHO 141. bölüm özeti
Meftun Ailesi'nin başına geçen Feyyaz'ın, yakın zamanda başına bela olabileceğini anlayan Hızır, vakit kaybetmeden harekete geçer. Hızır Ali'ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda'ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır. Feyyaz'ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda'ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar. Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır'ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

sevcan yaşar


ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölüm full tek parça HD izle
Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 141. bölümünüatv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?