EDHO 142. bölüm tek parça izle - 143. bölüm fragmanı yayınlandı mı ATV

ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. EDHO 143. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 08.10.2019, 11:54 08.10.2019, 11:56
EDHO 142. bölüm tek parça izle - 143. bölüm fragmanı yayınlandı mı ATV

Salı akşamlarının zirve sahibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Oktay Kaynarca başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve yıllardır gündemden düşmeyen EDHO'nun yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve EDHO 143. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

EDHO 142. bölüm özeti
Hızır, yaptığı son infazla, bir ganimet ele geçirerek başarıya ulaşmış olsa da Amerikalı düşmanlarının radarına girmekle büyük bir risk aldığının farkındadır. Bunun üzerine düzenlenen toplantıda, masanın yeni üyesi olarak takdim edilen Behram'ın sadakati teste tabi tutulacaktır. Birlikte yol alıp alamayacaklarından emin olmak isteyen Hızır, Behram'a, daha önce birlikte çalıştığı örgütlerle savaşması emrini verir. Feyyaz'ın gözünü korkutacak olan bu sınavın sonucu, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecektir. Haşmet, centilmence savaşmayarak, ailenin kadınlarına dokunma cüreti gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır'dan saklayamaz. Hızır ise öğrendiği bu gerçek karşısında sessizliğini korusa da, emri uygulayan Bülent Meftun'un cezası tabii ki kesilecektir. Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasında geçen sessiz savaşta durumlar bir süreliğine eşitlenir. Hızır dört bir taraftan saldırmaya çalışan düşmanlarının arkasına aldıkları Altan'la da karşı karşıya gelir. Ünal Kaplan'ın öldüğünü öğrendiği bu karşılaşmada, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir haininin namlusunun ucunda korkusuzca can verebileceğini bir kere daha kanıtlayacaktır.

sevcan yaşar


ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm full tek parça HD izle
Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 142. bölümünüatv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?