Emanet 131. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 8 Mart Pazartesi

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olan Emanet'te yeni hafta başlıyor. Yaman ve Seher'in aşk hikayelerinin yeniden kötü günlere doğru yelken açmaya başladığı günlerde izleyiciler yine ekranları karşısına kilitlenecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 131. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 08.03.2021, 18:15 08.03.2021, 18:23 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan bölümleri yurt dışında dahi izlenen Emanet'te 27. hafta bugün başlıyor. Baş rolleirnde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun oynadığı yapımda yine izleyiciler ekran karşısına kilitlenerek neler yaşanacağını bir an önce izlemek istiyor. Evlenmeden önce birbirlerine karşı duyguları, nikahları ve balayıları ile herkesi sevindiren Yaman ve Seher'in ilişkisi bir kez daha Zuhal ve İkbal yüzünden darmadağın oldu. Şimdi ise ne zaman düzeleceği konusunda beklentiler her geçen gün artıyor. Ses kaydı ve diğer deliller Yaman ile Seher'i ayıracak mı? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 131. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz... Görüşleriniz önemli...


 

Emanet 131. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 8 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 131. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman, Nedim'den aldığı raporla ses kayıtlarının gerçek olduğunu düşünür ve soluğu Seher'in yanında alır. Ona 'Bu kapıdan çıkınca her şeyi normal gibi göstereceksin. Ama burada can çekişsen de kıvransan da benim için bir hiç bile değilsin' sözlerini sarf eder. Olanlara anlam veremeyen ve bu girdabın sona ermesini dileyen Seher ise paramparçadır. Sevdiği adamın bir anda yeniden eski haline dönmesi onu şaşırtmakla birlikte hayal kırıklığına uğratır. Kara, İbo'nun tayin istediğini öğrenir ve şoke olur... Hepsi ve daha fazlası Emanet'in hafta finalinde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 131. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?