Emanet 136. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmayı başaran Emanet'te yeni bir hafta daha başlıyor. Yaman ve Seher'in savrulan hayatlarında yaşayacakları merak edilerek öğrenilmek isterken beklentiler de güzel anların ekranlara gelmesinde. Peki yeni bölümde neler olacak? Emanet 136. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 12.03.2021, 12:42 15.03.2021, 13:37 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Emanet nefes kesen bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor. Rüya gibi günlerden paramparça bir ilişkiye evrilen birliktelikleri ile Yaman ve Seher'in yeni haftada neler yaşayacağı merakla ve sabırsızlıkal izlenmek isteniyor. Son bölümde Yaman, söyledikleri ile Seher'i aşağılamış ve sevdiği kadını kendina karşı kinlendirmeyi sürdürmüştü. Peki yeni bölümde neler olacak? Emanet 136. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 136. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 15 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 136. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Zuhal ve İkbal'in planı tıkır tıkı işlemektedir. Yaman, Seher'İn ipini çekmiş ve artık onu görmezden gelmeye başlamıştır. Bunu da kırıcı ifadelerle dile getirmektedir. Bu durum Seher'i her geçen an yaralamakta ve Yaman'a karşı bilemektedir. Neslihan Bora ile ilgili hayaller kurarken diğer yandan gerçeklerle de yüzleşmek zorundadır.  Fırat,ise hoşlandığı Neslihan'a yakınlaşmanın yolunu aramaktadır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 136. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Betül 4 hafta önce
Ya gercekten yeter artik ya bu kadarida fazla artik du kötülükler ortaya ciksin artik bizler seher kiraz aki yaman icin izliyoruz yaman artik sehere yapilan kotulukleri gorsun artik zuhal ve ikbslin gercek yuzlerini gorsun artik biz bu bölüm letde ikbal ve yamanin kotuluklerin ortaya cikmasini ve yaman seherden özür dilemesini istiyoruz artik
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?