Emanet 138. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet'te hafta ortası geldi. Yaman ile Seher'in ilişkilerindeki yıkıcılık devam ediyor. İki taraf da birbirlerine karşı kinlerini sıcak tutmaya çalışırken diğer taraftan da Yusuf'u koparmak adına her şeyi yapacak. Peki yarın neler olacak? Emanet 138. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 16.03.2021, 13:18 17.03.2021, 12:45 Burak ZİHNİ

Kanal 7 ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile haftanın beş günü izleyicilerin karşısına çıkan Emanet'te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Balayılarında başlayan sorunlar silsilesi ile konakta da sorunların devam ettiği Yaman ve Seher'in arasının düzelip düzelmeyeceği merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Konakta olduğu kadar karakolda da sorunlar devam ediyor. Fırat başındaki büyük dertten kurtulabilecek mi? Peki yarın neler olacak? Emanet 138. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 137. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 17 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 138. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Neslihan Bora'nın kendisine kurduğu tuzaktan bihaberdir ve bu batağ giderekd aha da saplanır. Her güzel hareketi onu biraz daha aşağı çeker. Kalbinin merkezine oturttuğu Bora için hayaller kuran Neslihan için Fırat da atak yapmak ister ancak bunda ne derece başarılı olacağı şüphelidir. İbo ve Kara arasında bir aşk olacak mı? İki taraf da birbirine mahcup. Bu yeni bir birlikteliği getirebiliri. Konakta ise sert rüzgarlar eser. Yaman adeta hapsettiği Seher'e adım atma şansı bırakmaz. Yusuf için her şeyi yapmaya hazır olan Seher'in tek amacı ablasının emanetine sahip çıkmaktır.Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 138. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?