Emanet 139. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 18 Mart Perşembe

Karamel Yapım'ın imzasını taşıdığı Emanet'te haftanın dördüncü günü başlıyor. Kırımlı konağında yaşananlar bugün de izleyenleri üzmeye deva edecek. Seher'in başı dertte. Sahte pasaport şebekesinin kucağına düşen Seher'i Yaman kurtarabilecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 139. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 18.03.2021, 08:15 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarının en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Yaman ve Seher'in darmadğın olan evliliklerinin yeniden toparlanmasını sağlayacak kıvılcımın ne zaman ortaya çıkacağı merak konusu ve sabrısızlıkla bekleniyor. Yusuf için mücadele veren eşlerin kaderi ayılıkla mı birliktelikle mi yazılacak? Dopdolu ve bir o kadar da duygu yüklü bölüm seyircilerin karşısın açıkacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 139. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Emanet 139. bölüm özeti

Kanal 7'nin bu sezon başlayan günlük dizisi Emanet 18 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 139. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Oynadıkları oyun Seher ve Yaman’ı çok zorlar. Seher’le girdikleri mutlu çift rolü Yaman için çok zordur. Seher ise hiç tahmin etmediği bir tehlikenin içine doğru adım adım ilerliyordur. Fırat, Bora'nın Hilal ile olan ilişkisini ortaya çıkarıp Neslihan'ı beladan kurtarmak ister. Ali de ona bu süreçte en büyük destekçidir. Neslihan dğer taraftan teyzesi ve Cenger'i de karşısında bulacaktır.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 139. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?