Emanet 141. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümlerle adından söz ettirmeyi sürdüren Emanet'te bir hafta daha başlıyor. Pazartesiden itibaren 29. haftasıyla yayınlanacak olan dizide yaşanacaklar da merak konusu. Özellikle de Yaman ve Seher'in evliliği hangi yöne gidecek sorusunun cevabı merakla araştırılıyor. Peki, yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 141. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 19.03.2021, 12:03 Burak ZİHNİ

Yeğenleri Yusuf'un bundan sonraki hayatlarında yer alabilmek ve ona bakabilmek için mücadele veren bir amca ile teyzenin macerası Kanal 7 ekranlarında devam ediyor .Adı yurt dışında da duyulan ve ilgiyle izlenen Emanet'te yeni bir hafta daha başlıyor. Yaman ile Seher'in birbirlerine karşı kullandığı kozların ardından kimin gakip geleceği sabırsızlıkla merake diliyor. Son bölümde Sehjer bilindiği gibi pasaport çıkarabilmek adına Ragıp'ın yanına gitmiş ve ardından da uğradğı saldırı sonrasında Yaman tarafından kurtarılmıştı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 141. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet 141. bölüm özeti

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet 22 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 141. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Kırımlı konağında Yaman ve Seher'in amansız savaşı sürüyor. Yusuf'u kaçırmak isteyen Seher'in adresi  Ragıp olur ancak başına istemediği şeyler gelir. Çantasını almak isteyen hırsızlar bir anda etrafını sarar ve ona zarar vermek isterken Yaman boş evde belirir. Sevdiği kadını kurtarır. Neslihan'ın hareketlerinden şüphelenen Adalet yeğeninin Zuhal'in oasına girdiğini duyunca kıyameti koparır. Daha da kötüsü bunu Zuhal de anlamıştır ve soluğu mutfakta alır. Neslihan olayı tealfi etmek ister ancak Adalet çok sinirlidir. Ayrıca Neslihan'ı da Bora ile görmüştür ve ne yapacağı belli değildir. Diğer yandan Fırat'ın hayal kırıklığı devam eder.  Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 141. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?