Emanet 142. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yaman ve Seher'in ilişkilerindeki kötü zamanların ardından Yusuf'un rahatsızlanması sebebiyle yeniden bir araya gelmeleri izleyicileri de televizyon karşısına kilitleyecek. Yarın yaşanacaklar da merak konusu. Emanet 142. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 22.03.2021, 12:21 23.03.2021, 12:10 Burak ZİHNİ

Kanal 7'Nin sevilerek izlenen dizisi Emanet tüm hızı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri izleyicilerin beğenisini kazanan dizinin ünü yurt dışına da taşındı ve birçok ülkede seyredilerek reytinglerini daha da yukarı çekiyor. Kırımlı ailesinin konağında Yaman ve Seher'in ilişkilerinin ne zaman iyileşeceği konusunda sabırsız bekleyişin sona ereceği anlar bir an önce gelsin isteniyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 142. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


Emanet 142. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 22 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 142. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Kırımlı ailesinin başından bela eksik olmuyor. Yaman ve Seher'in ilişkilerinin her geçen gün kötüye gitmesinin ardından bu kez de Yusuf'un hastalığı konağa bomba gibi düştü. Lösemi tanısı konulan Yusuf'un tedavi sürecinde amcası ve teyzesinin yeniden bir araya gelebilmeleri de mümkün. Fırat, Neslihan hakkındaki araştırmalarında haklı olduğunu ispat eder. Bunun yanısıra Adalet de yeğeninin kendisine söylediği yalanlarla birlikte Bora ile görüşmesini gördüğünü görmesi ile kötü günler geçirir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 142. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?