Emanet 142. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 23 Mart Salı

Kanal 7'nin sevilerek izlenen günlük dizisi Emanet'te haftanın ikinci bölümü başlıyor. Yaman ve Seher'in aşklarında yeni bir süreç başlamıştır ve bu belki de en sancılısıdır. Yusuf'un rahatsızlığının ardından konulan teşhis birçok eski defterin de açılmasına neden olacaktır. Konakta eski günlerin geri gelmesini isteyen izleyiciler yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 142. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 23.03.2021, 08:07 23.03.2021, 18:24 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Emanet'te bugün yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Dün başlayan haftanın ardından ikinci günün neler getireceği merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Her anıyla seyircileri televizyon karşısına kilitlemeyi başaran yapım yurt dışında da adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Konağın dışında da birçok gelişme yine bugün yayınlanacak olan bölümde yer alacak. Emanet 142. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. 


Emanet 142. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 23 Mart Salı günü yayınlanacak olan 142. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yusuf'un lösemi hastası olması hem Yaman'ı hem de Seher'i derinden sarsar. İkisi de kısa süre önce kaybettikleri aile bireylerini hatırlayarak bunun Yusuf'un başına da gelmemesi için dua eder. Yaman kendi canını alması için Allah'a yalvarırken Seher de 'ona gelecek bana gelsin' der. Kısa süre önce kanlı bıçaklı olan ikili yeğenlerinin bu durumu sonrası yeniden el eledir. Tüm hesaplar kenara bırakılmış ve birlikte hareket edilmeye sözle olmasa da yürekle karar verilmiştir. Fırat Neslihan'a Bora'nn kirli yüzünü göstermek üzere harekete geçer. Diğer yandan Adalet de yeğenini affetmiştir. Yusuf'un durumu ise en çok Cenger'i etkiler. Çünkü oğlunu lösemiden kaybetmiştir. Hepsşi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 141. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?