Emanet 143. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 24 Mart Çarşamba

Haftanın beş günü yayınlanan bölümleri binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen Yemin'de bir akşam daha sona erdi. İzleyiciler haftanın ikinci bölümünün ardından yarın neler yaşanacağını merak ediyor ve araştırarak öğrenmek istiyor. Yusuf'un lösemi hastası olması, Yaman ve Seher'in birlikteliklerini hangi yöne doğru götürecek? Emanet 143. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 23.03.2021, 18:29 25.03.2021, 08:29 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın Yemin'den sonraki günlük dizisi Emanet izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Haftanın ikinci gününün geride kaldığı akşamda gözler yarına çevrildi. Yusuf'un hastalığı sonrasında birliktelikleri yeniden düzelme sürecine giren Yaman ve Seher'in bundan sonra ayrılığ ayrılmayacağı da sabırsızlıkla bekleniyor. Yeğenlerini hayatta tutmak ve kendileri de birbirlerine kenetlenmek istiyor. Bunun için de mücadeleye hazırlar. Hem de geçtiğimiz hafta yaşananlara rağmen. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 143. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


Emanet 143. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 24 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 143. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Yaman ile Seher, lösemi teşhisini duyduktan sonra adeta dünyadan kopmuşlardır. Yeğenlerinin bu duruma düşmesini kabullenemezler. Özellikle de Yaman... Ancak bir isim var ki o bu senaryoyu yaşamış ve oğlunu bu illete kurban vermiştir. Cenger... Yaman ile hikayesi de tam da burada başlar. Oğlu Ömer'in tedavi masraflarını karşılayamadığı için tek çaresi Yaman'ı öldürmektir ama yapamaz. Sonrasında ise Yaman onu bırakmaz ve yanına alır. Seher ve Yaman'a bu süreçte en güçlü destek yine kendisinden gelecek. Karakolda Neslihan konusunun artık çözülmesi için çalışmalar sürer. Bora, Fırat'ın her şeyi mahvedeceğini sezer ve hamlesini belirlemek zorundadır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 143. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?