Emanet 145. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 26 Mart Cuma

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümüyle de seyircileri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te bir hafta daha sona eriyor. Pazartesiden bu yana Yusuf'un hastalığı ile uğraşan Yaman ve Seher için zorlu süreç başlamıştır. Bundan sonra yaşanacak her şey çok kritiktir ve yeğenlerinin sağlığını etkileyecektir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 145. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 26.03.2021, 08:03 29.03.2021, 08:25 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Her anı aşk dolu günlere yeniden dönmenin hayallerini kuran izleyiciler son dönemde bu beklediklerini nispetel elde ettiler ancak onları bu dugruma getiren Yusuf'un rahatsızlığı olduğu için herkes üzüntülü.  Yaman ve Seher'in yeniden birlikteliklerini görebilmek adına hiçbir bölümü kaçırmayan seyirciler bugün de ekran karşısına kilitlenecek. Konakta farklı gelişmeler de yaşanmaya devam eder. Özellikle de Zuhal ve İkbal için. Oyunları suya mı düşecek yoksa yeni bir engel mi çıkacak? Emanet 145. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. 


 

Emanet 145. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 26 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 145. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher, kendilerini bekleyen bu zorlu yolu birlikte yürümek zorundadır. Ama Yaman’ın bir yandan da Seher’le ilgili kafası iyice karışmaya başlamıştır. Diğer yandan Zuhal ve İkbal, kendilerine dedektif tarafından gönderilen kayıtla şok geçirir. Bundan sonra olacakların kendilerine kötü yansıyacağını bildikleri için de artık buna önlem almaya çalışacaklardır. Ayrıca Nesihan gün geçtikçe Bora'nın batağına daha da saplanmaktadır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 145. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?