Emanet 146. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 29 Mart Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyarak 30. haftasına başlayan Emanet yeniden izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Kırımlı konağında yaşananlar yeniden seyircileri ekran başına kilitleyecek ve dopdolu bir akşam yaşatacak. Yaman ve Seher bekledikleri mutlu haberi aldı ancak bundan sonra ne olacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 146. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 29.03.2021, 08:25 30.03.2021, 08:18 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te bugün yepyeni ve umut dolu bir haftanın ilk bölümü ekranlara geliyor. Yaman ve Seher'in yeğenleri Yusuf için verdikleri mücadelede aldıkları sevindirici haberin ardından neler yaşanacağı merak konusu ve yeni bölüm bir an önce izlenmek isteniyor. Konak kadar karakolda da hareketli anlar yaşanmaya devame diyor. Fırat, kendisini kışkırtmak için karakola gelen Bora'ya karşı herhangi bir delil elde edebilecek mi? sorusunun cevabı bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 146. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 146. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 29 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 146. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Kırımlı ailesinin konağında hüzün vardır. Sebebi Yusuf'tur. Hastaneye yatacak olması herkesi üzer. Yaman bile zaman zaman çaresiz kaldığını düşünerek kendisini aşağı çeker ancak en güçlüsü Seher'dir. O tüm inancınla Yusuf'un iyileşeceğine inanır. Namaz kılar ve dua eder. Bunun yanısıra yeğeninin moralini yüksek tutabilmek adına her şeyi dener. Zuhal ve İkbal ise dikkatlerini Yusuf'a veren Yaman ile Seher'in ardından dedektifi ortadan kaldırma planlarıını faaliyete geçirir. Fırat'ın derdi yine Bora'dır. Bu kez bir dosya bulabilmek adına İbo ile sıkı sıkı çalışacaktır. Yusuf'un lösemi olmadığı raporlarla kanıtlanınca Yaman ve Seher ne yapacak? Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 146. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?