Emanet 148. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 31 Mart Çarşamba

Televizyon ekranlarında yayınlanan günlük diziler arasında hikayesi, karakterleri ve oyuncularıyla fark yaratmayı kısa sürede başaran Emanet'te hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Kırımlı ailesinin konağındaki yeni gelişmeler sonrasında neler olacağı konusunda izleyiciler sabırsız ve bir an önce yarının gelmesini bekliyor. Yaman ve Seher mutlu olabilecek mi? Dedektifin bunda nasıl bir katkısı olacak? İşte Emanet 148. bölüm fragmanı ve özeti... İyi seyirler dileriz.

Medya 30.03.2021, 10:48 31.03.2021, 08:29

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adından söz ettirmeyi sürdüren Emanet'te yeni haftanın üçüncü gün heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta yaşanan zor süreçte Yusuf'un lösemi hastası oduğu şüphesi artık geride kaldı. Yusuf'un hasta olmadığı, lösemiye yekın bir belirti gösteren ITP geçirdiği öğrenildi. Raporlarla da belgelendi. Herkes mutluyd. Bu durum Seher ve Yaman'ı nasıl etkileyecek? Ve elbette konaktakileri de... Peki yarın neler olacak? İşte Emanet 148. bölüm fragmanı ve özeti... İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 148. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 31 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 148. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Emanet’te bu akşam Yaman bir yandan Yusuf için sevinirken diğer yandan ise hala Seher için soru işaretleri ile doludur. Onun gerçekten belgelerde yazılanları yapıp yapmadığını öğrenmek ister. Bunun için de dedektif ile görüşmek ister. Eline geçen fotoğraf sonrasında daha önce düşündüklerini sorgular. Kırımlı konağında olanlar bunlarla sınırlı değildir. İkbal ve Zuhal dedektifi konaktan uzak tutabilmek adına her şeyi yapacaktır. Neslihan ise Bora için teyzesini ezip geçer. Ancak hiç istemediği bir sonuca kendi elleri ile gitmektedir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 146. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Nadire 2 hafta önce
Artik bu aksam ki bolumde seherun suçsuzluğu ortaya ciksin artik biz bnlari gormek istiyoruz artik bizler sadece ve sadece seher kiraz aki ve yaman icin izliyoruzzzzz diziyi artik seherin suçsuzluğu ortaya ciksin artik yaman seherden özür dilemesini istiyoruz artik bizler zuhal8n ve ikbalin oyunlari ciksin artik
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?