Emanet 150. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 2 Nisan Cuma

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yepyeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kırımlı ailesinin konağında sular durulmuyor. Yaşananların ardından yeniden toparlanma fırsatı bulan Yaman ve Seher'i engellemeye çalışan Zuhal ile İkbal emellerine ulaşabilecek mi? Neslihan Bora'ya daha ne kadar inanacak? Emanet 150. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 01.04.2021, 08:38 01.04.2021, 08:54 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla haftanın beş günü ekranlarda yayınlanan ve her bölümü de binlerce kişiyi televizyon karşısına kilitleyen Emanet'te yepyeni bir macera daha başlıyor. Bugüne kadar Seher'in kendisine ihanet ettiği yönünde şüpheleri olan Yaman artık bunun tam tersine inanmak istiyor. Yani kendisini sevdiğine ve ihanet etmediğine... Dedektif bu moktada kritik bir rol oynayacak. Söyleyeceklerinden sonra konakta her şey değişebilir Özellikle de Zuhal ve İkbal için. Oynanan oyunu dedektifin iki dudağından çıkacak sözlerle duyması Yaman'ın konakta istemediği kararlar aldırmaya itebilir. Seyirciler de sabırsızlıkla Seher'in suçsuz olduğunun anlaşılmasını istiyor. Dizi özetlerini yazdığımız içeriklerde de buna sürekli değiniliyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 150. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 150. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 2 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 150. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher'in aralarının düzelmesi dedektifin söyleyeceklerine bağlıdır ancak bunun ne derece gerçekleşeceği meçhuldür. Çünkü en ufak bir belirti dahi Zuhal ve İkbal için felaket anlamına gelmekle birlikte senaroy açısından da pek mümkün gibi gözükmüyor. Diğer yandan Neslihan Bora'ya inanmanın üzüntüsünü yaşar ancak ondan ayrılmak istemez. Bu da başına yeni dertler açabileceğinin habercisidir. Fırat ise Neslihan için endişelenmeye devam eder. Annesi de Gaziantep'e gidecektir. Yeni bir hayat onu bekler. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 146. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)