Emanet 150. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 2 Nisan Cuma

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet'te 30. hafta sona eriyor. Yaman ve Seher'in hayatında yaşananların izleyicileri ekran karşısına kilitleneceği bir gün daha Kanal 7'deki yerini alacak. Kırımlı ailesinin konağında gerçekler ortaya çıkacak mı? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 150. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 02.04.2021, 13:25 02.04.2021, 13:33 Burak ZİHNİ

Hafta içi günlerinde yayınlanan bölümleri Türkiye'nin en çok izlenen dizisi haline gelen Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman'ın dedektif ile gerçekleşmeyen görüşmesi sonrasında olacaklar sabırsızlıkla bekleniyor. Kendisine ihanet etmediğini öğrenmek için dünyayı yakacak Seher için her yolu deneyen Yaman başarılı olacak mı? Seyirciler ekran karşısına geçeren Kırımlı ailesinin konağında neler yaşanacağı izlenmek isteniyor. Dopdolu bir hafta finali ile yayınlanacak dizi için araştırmalar yapılıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 150. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 150. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 2 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 150. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman Seher’in konuşmalarını duyunca şok olur. Seher Yaman’ı seviyor mu? Seher ve Nadire’nin konuşmasından sonra Yaman, hayatının en önemli sorusuyla baş başa kalmıştır; Seher onu gerçekten seviyor mudur? Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 150. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?