Emanet 153. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 7 Nisan Çarşamba

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te bir hafta daha ekranlara gelmeye devam ediyor. Haftanın üçüncü gününde de izleyicileriyle buluşacak olan yapımda yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yaman gerçeklerin ne zaman farkına varacak? sorusunun yanıtı sabırsızlıkla bekleniyor. Emanet 153. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 06.04.2021, 08:42 07.04.2021, 08:30 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle seyredilen ve her bölümü ile de binlerce kişiye ulaşan dzisi Emanet'te heyecan tüm hızı ile devam ediyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananlar bir kez daha herkesi televizyon karşısına kilitleyecek. Yaman ile Seher'in hayat mücadelesinde yaşadıkları aşk, gerilim ve daha birçok duygunun ele alındığı dizide yine izleyiciler ekran karşısına kilitlenerek dolu dolu bir gün daha geçirecek. Her anı yeni gelişmelere gebe bir çarşamba günü daha seyircileri bekliyor. Yaman'ın Seher hakkındaki öğrenecekleri ilişkilerini nasıl şekillendirecek? Peki yeni bölümde neler yaşanacak? 6 Nisan Salı günü yayınlanacak Emanet 153. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 153. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 7 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 153. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yepyeni bir perde açılıyor. Seher'in sahte pasaport işine girdiğini öğrenen Yaman öfkden çılgına döner. Önce tüm sinirini Seher'den çıkarır ardından da Nedim'e Yusuf'un velayeti için telefon eder. Bundan sonra yeni birt savaş başlar. Ancak bu sırada dedektif konuşur. Zuhal'in adını verir. Bundan sonra neler olacağı merak konusudur. Zaten yaptıklarıyla daha önce Yaman'ın birçok kez terslediği Zuhal'e konak kapılar kapanabilir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 153. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?