Emanet 155. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 9 Nisan Cuma

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal 7'de günlük dizi olarak ekranlara gelen Emanet'in bir haftası daha sona eriyor. Dopdolu geçen dört günün ardından 31. haftasının finalini yapacak yapımda neler yaşanacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Yaman ve Seher yeniden eskisi gibi mutlu olacak mı? Emanet 154. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 08.04.2021, 08:15 09.04.2021, 08:38 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan Emanet'te bugün yepyeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Kırımlı ailesinin knağında yaşananların yeniden izleyenleri ekran karşısına klilitleyecek olaylar şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor. Seyirciler artık Yaman ve Seher'in barışmasını, aradaki kızgınlıkların geçmesini ve aşk dolu günlere geri dönmesini istiyor. Bu konuda Yaman Seher'in ihanet etmediğini öğrenmek ister ve tek gayesi budur. Dedektifin peşinden sonra buldukları Yaman'ı farklı düşüncelere itebilir. 8 Nisan Peşrembe günü yayınlanacak Emanet 155. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 155. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 9 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 155. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher'in bir süredir bozulan ve kopma noktasına gelen ilişkilerinde dönüm noktası yaşanabilir. Yaman'ın dedektiften aldığı bilgiler dengeleri değiştirecektir. Hem sevdiği kadından ihanet görmediğine sevien hem de evlililiğinin selameti ve Yusuf için mutlu olan Yaman Seher'e kendini affettirebilecek mi? Daha önce tüm hayatını değiştirdiği Seher'le mutlu bir yaşam sürmek isteyen Yaman'ın mücadelesi şimdi başlıyor.Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 155. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Aylin. 4 ay önce
gercekten cok mutluyum.Galiba bu aksam Yaman gercekleri ogrenejek ay cabuk aksam olsada gorsek Emanetimizi cok tesekur ediyoruz Nazmiye hanyma bizi kyrmayp uzaltmady yeni filmi cokkk mutluym umarym ogrenir yaman gercekleri artykkk
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?