Emanet 155. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 9 Nisan Cuma

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yepyeni bir hafta daha sona eriyor. Bugün 31. haftanın son bölümü yayınlanacak. Yaman ve Seher'in Zuhal ile İkbal sebebiyle bozulan ilişkilerinde artık yepyeni bir perde açılıyor. Gerçekleri öğrenen Yaman ne yapacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 155. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 09.04.2021, 08:29 09.04.2021, 08:51 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan  bölümleri ekranlarda binlerce kişiye ulaşan Emanet'te haftanın son günü başlıyor. Zuhal ve İkbal'in oyunu sonrasında adeta paramparça olan Yaman ile Seher'in birliktelikleri gerçeklerle birlikte farklı bir hal alabilir. Dedektifin hazırladığı belgeler Yaman'ın eline geçti ve artık her şey ortaya çıktı. Tek bir şey dışında. O da İkbal'in de bu işin içinde olduğu gerçeği. Neslihan, Bora'yı affedecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 155. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 155. bölüm özeti

Kanal 7'nin yerli dizisi Emanet 9 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 155. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman bu zamana kadar Seher’e haksızlık yaptığını anlar. Yaman Seher'in gönlünü alabilecek mi? Bunca zamandır bir yalana inanan eve Seher’e haksızlık eden Yaman, tüm yanlışlarını düzeltmek ister. Ancak işi hiç de kolay değildir. Cenger ile dertleşir. Bu durumdan Seher'in haberdar olamamsı gerekir ancak bu mümkün değil gibi gözüküyor. Zuhal diziden ayrılacak mı? sorusu da sorulmaya başlandı. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 155. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 9 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?