Emanet 156. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 12 Nisan Pazartesi

Kanal 7'nin hafta içl günlerinde izleyicilerin karşısına çıktığı dizi Emanet'te bir hafta daha sona erdi. İzleyiciler adeta ekranları karşısına kilitlendiği hafta finalinin ardından gözlerini pazartesi gününe çevridi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Yaman ve Seher yeniden aşk dolu günlerine dönebilecek mi? Emanet 156. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 09.04.2021, 08:38 09.04.2021, 08:52 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir hafta daha başlıyor. Yaman Kırımlı'nın konağında yaşananlar izleyenleri yine televizyon karşısına kilitleyecek.İkbal ve Zuhal'in oyunu deşifre oldu. Ardından da Yaman tüm öfkesi ile birlikte Zuhal'i polise teslim etti. Bundan sonraki adımda İkbal'in de bu işte parmağının olup olmadığının anlaşılması da sabırsızlıkla bekleniyor. Yaman gerçekleri öğrendikten sonra Seher'e karşı çok farklı bir tavır gösterecektir. 12 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak Emanet 156. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 156. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 12 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 156. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher'in bir süredir bozulan ve kopma noktasına gelen ilişkilerinde dedektifin ölümü ile herşey ortaya çıktı. Harabe bir eve giden Yaman tüm delilleri gerçeklerle birlikte elde etti. Öfkesini de Zuhal'den çıkardı. Nedim ve İkbal'i de yanına alarak değerlendirme yaptı. Ancak asıl sınav şimdi başlıyor. Seher'e karşı gösterdiği bu haksız, yersiz ve bir o kadar da yanlış tavırdan geri dönmek zorundadır. Onun hakkına girdiğini düşünür ve bunu düzeltmek ister. Her ne kadar kolay olmayacağını bilse de... Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 156. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?