Emanet 157. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 13 Nisan Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te yepyeni bir bölüm daha izleyicisinin karşısına çıkıyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananlar bir kez daha seyircileri televizyon başına geçirecek. Yaman, Seher'e karşı yaptığı haksızlıkların ardından sevdiği kadının kalbini yeniden kazanabilecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 156. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 13.04.2021, 07:37 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet'te haftanın ikinci bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle seyredilen yapımda yine birçok gelişme seyircilerin karşısında olacak. Zuhal'in düzenlediği kumpasla sevdiği kadının hayatını ikinci kez kabusa çeviren ve hayal kırıklığı yaşatan Yaman, Seher'İn kalbini yeniden kazanabilecek mi? Ayrıca vicdanının azabıdnan ne zaman kurtulacak? Her an yeni bir hesaplaşmanın ortasında kalmak onu nasıl etkileyecek? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 157. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 157. bölüm özeti

Kanal 7'nin yerli dizisi Emanet 13 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 157. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher kalbinin kırıklığını Yaman'a iyice hissettirir. 'Maddi problemler halledilebilir ama telafisi olmayan tek şey güvendir' der. Yusuf'a bir kitap verir. Diyar diyar dolaşan ve kalbindeki kırıklıkları toplamaya çalışan bir kızın hikayesidir. Bu durum da Yaman'ı etkiler. Her defasında yine o günlere geri döner ve yaptıkları aklına gelir. Ancak Yaman'ın pes etmeye niyeti yoktur. Yeniden sevdiği kadınla bir arada olmak ister. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 157. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 12 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?