Emanet 159. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 15 Nisan Perşembe

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olmaya devam eden Emanet'te haftanın dördüncü bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Yaman ve Seher'in yaşadıklarıyla birlikte evde esen kaos rüzgarlarının ardından neler yaşanacağı merak konusu. Yaman kendisini affettirebilecek mi? Seher kalbinin kırıklıklarından sıyrılıp sevdiği adamı affedecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 159. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 15.04.2021, 18:30 15.04.2021, 18:37 Burak Zihni

Kanal 7'de yayınlanan bölümleriyle izleyenleri akşam saatlerinde ekran karşısına kilitleyen Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Hafta finali öncesindeki son bölüm olması sebebiyle seyircilerin daha da büyük önem gösterdiği günde neler yaşanacağı merak konusu. Hakkındaki gerçekleri öğrenen Seher'in tepkisi sert oldu ve her ne kadar sevse de Yaman'a karşı tüm öfkesini gösterdi. Yaman ise yaptıklarının yanlış olduğunu fark ettiği andan itibaren her şeyi düzeltmenin yollarını arıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 159. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 159. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 15 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 159. bölüm fragmanıyla izle7.com'da.  Seher öğrendikleri karşısında büyük bir şok yaşar. Büyük bir yıkıma uğrayan Seher ne yapacak? Seher, öğrendiklerinden sonra büyük bir yıkım içindeyken, yaptığı bu büyük hatanın ağırlığı altında ezilen Yaman ise içindekileri sevdiği kadına anlatmak ister. Ama geçmişi unutmak çok zordur. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 14 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?