Emanet 160. bölüm fragmanı izle! Emanet dizisi 16 Nisan Cuma özeti

Haftanın beş günü izleyicileriyle buluşan Emanet'te bu akşam da ekranlardaki yerini aldı. Kanal 7'nin sevilerek seyredilen yapımında yine Yaman ve Seher arasında yaşanacaklar konusunda beklentiler yüksekti. Yaman, Seherin kalbini kazanabilecek mi? Seher ise Yaman'ı affedecek mi? soruları haftanın başından bu yana soruluyor ve tartışılıyordu. Bugün sona eren bölümün ardından gözler yarına çevrildi. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 160. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 15.04.2021, 18:37 Burak Zihni

Kanal 7'nin Karamel Yapım ile birlikte yürüttüğü dizilerden biri daha olan Emanet ekranlardaki yolculuğunu sürdürüyor. Bugün haftanın dördüncü günü ile seyircilerin karşısına çıkan yapımda yine Yaman ve Seher ön plandaydı. İkili arasındaki barışın ne zaman sağlanacağı konusunda beklentiler vardı ancak Yaman'ın yaptıkları şu an için kısa sürede affedilebilir gibi durmuyor. Gözler ise hafta finaline çevrildi. Herkes olacakları sabırsızlıkla bekliyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 160. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilir ya da tahminlerinizi iletebilirsiniz.

Emanet 160. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 16 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 160. bölüm fragmanı paylaşıldı. Son bölümde Seher gerçekleri öğrendikten sonra büyük bir patlama yaşamış ve belki de daha önce hiç bu kadar göstermediği sert yüzü ile Yaman'ın karşısına çıkmıştı. Yaman'ın kendisine güvenmemesini gururuna yediremeyeen Seher, evliliğin bitmesini dahi göze almıştı. Ancak Yaman pes etmeye niyetli değildir. Yaşadığı vicdan azabının yanısıra pişmanlık ve sevdiği kadının onu terketmesinin korkusu her geçen an daha da fazla endişelendiriyordu. Diğer yandan da Ali ve Kiraz'ın birbirlerine karşı duygularını açmaları ve yeni bir birlikteliğe adım atmaları bekleniyor. Begüm de bir süredir dizide yok ve sıra artık onların. Sultan Hala bu ilişkinin mimarı olacak. Neslihan saf duygularla Bora'yı sevmeyi sürdürüyor. Çekildiği tuzağın farkında değil ve göreceği en ufak zarar dahi hayatını değiştirebilir. Fırat bu oyunu ne zaman bozacak merak konusu. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 16 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?