Emanet 160. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 16 Nisan Cuma

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan ve hafta içi akşamlarında binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen Emanet'te bir hafta daha tamamlanıyor. Her geçen gün daha da fazla kişi tarafından seyredilen yapımda bugünün neler getireceği ve hafta finalinin nasıl olacağı da merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 160. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 16.04.2021, 08:10 16.04.2021, 08:35 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'in 32. haftası sona eriyor. Birbirinden ilginç anlara sahne olacak dizide aşk rüzgarlarının esmesi bekleniyor ancak bu ne kadar mümkün henüz belli değil. Yaman'ın Seher'e kendisini affettirme çabasının karışık bulup bulamayacağı konusundaki gelişmeler sabırsızlıkla izlenmek isteniyor. Ayrıca Ali ve Kiraz için de kritik süreç başlıyor.  Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 160. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 160. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 16 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 160. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman tüm yaşananları geride bırakmak ister. Yaman, tüm yaşananları geride bırakmak ve yaşanan bu ayrılığı bitirmek için ne yapması gerektiğinin farkındadır. Ama geçmişi ve acıları, buna izin verecek midir?

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 16 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?