Emanet 161. bölüm fragmanı izle! Emanet dizisi 19 Nisan Pazartesi özeti

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'in 32. haftası sona erdi. Dopdolu ve bir o kadar da üzücü bir haftayı geride bırakan yapımda gözler bir yenisine daha çevrildi. Peki, yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 161. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 16.04.2021, 08:23 19.04.2021, 17:25 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi olan Emanet'te bugün bir hafta daha bitti. Yaman ve Seher'in ilişkilerini konu alan yapımda çiftin aralarının düzelmesi bekleniyor ancak bunun ne kadar sürede olacağı henüz merak konusu. Kalbi kırılan Seher, Yaman'ı affedecek mi? Yaman geri döndürmeye çalıştığı Seher'e kendisini kabul ettirecek mi? Bu iki soru ve çok daha fazlası yeni bölümde yanıtını arıyor. Yaman ile Seher'in haricinde de gelişmeler seyirciler tarafından izlenecek.Peki, yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 161. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 161. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 19 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 161. bölüm fragmanı paylaşıldı. Seher gerçekleri öğrendikten sonra eskisi gibi değildir. Yaman'a karşı oklarını yöneltmiştir. Ne zaman yelkenleri suya indireceğid e meçhuldür. Ancak Yaman'ı çok sever ve bu inat bir gün kırılacaktır. Yaman ise hem geçmişini bugünlere taşımanın hem karakterinin getirdiği zorlukları hem de sevdiği kadını kaybetmenin korkusu ile kötü günler geçirir. Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın evlenebilmesi için tüm şartlar oluşmaya başlıyor. İkbal ve Zuhal bu kez kendi içlerinde bir savaşa başladı. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 16 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (19)
Nsciye 3 hafta önce
Kiraz ölmesin ölmesin yaşasın kiraz oyundan cikmasin kiraz ölmesin yaşasın kiraz oyundan cikmasin biz kirazi istiyoruzxxx
Şeyma 3 hafta önce
Kiraz yoksa bu biterrrrrrrŕŕrrŕrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Büşra 3 hafta önce
Kiraz ölmesin ölmesin yaşasın kiraz oyundan cikmasin kiraz ölmesin yaşasın kiraz oyundan cikmasin kiraz ölmesin
Gonca 3 hafta önce
Kiraz yoksa bu dizi biterrtttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfrrrrrr artik nazmiye hanim kndisi izlesin
Ezgi 3 hafta önce
Kiraz yoksa Bizler de yokuz yani bu dizi izlenmezzzzxx artik bu dizi biterrrrrr
Emine 3 hafta önce
Kiraz yoksa bu dizi biterrr
Nejla 3 hafta önce
Bu dizide kiraz yoksa bdizi bizim için bitmistirrrrrrrrrr
Birgül 3 hafta önce
Bu dizide kiraz yoksa nizim icin emanet dizisi bitmistirrrrrr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?