Emanet 161. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 19 Nisan Pazartesi

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te 33. hafta başlıyor. Bugünden itibaren cumaya kadar yayınlanacak olan haftasıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek yapımda neler yaşanacağı da merak konusu ve herkes tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 161. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 19.04.2021, 07:10 19.04.2021, 07:55 Burak ZİHNİ

Yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Emanet'te bugün yepyeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın üstlendiği dizide yine izleyiciler televizyon karşısına kilitlenecek. Son bölümde yaşanan üzücü olaylar sonrası bugün neler olacağı da sabırsızlıkla izlenmek isteiyor. Kiraz'ın ölümü herkesi derinden yaraladı. Bu buhrandan çıkmak Ali için hiç de kolay değil. Seher ve Yaman'ın ilişkileri de kurtarılmayı bekliyor ama bu ne zaman olacak henüz belli değil. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 161. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 161. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 19 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 161. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Bugüne kadar evlenmeleri beklenen Ali ve Kiraz'ın mutlulukları yarım kalmıştı. Kiraz ağabeyinin silahından çıkan kurşunlarla hayatını kaybetti. Ali de Kiraz'ın ağabeyini öldürdü. Begüm'den yediği darbeden sonra Kiraz'ı toprağa verecek olan Ali'nin nasıl ayağa kalkacağı soru işareti. Her ne kadar ilk etapta alışamasa da Kiraz'ı çok sevdi. Belki geç söyledi, geç farkına vardı ama onu hep kalbinde taşıdı. Sultan Hala dahi ilk zamanlarda yaptıklarından sonra Kiraz'dan özür dilemişti. O da feryatlar içerisinde Kiraz'ı toprağa koymanın üzüntüsünü yaşayacak. Yaman ikinci defa özür diledi. Karısını geri döndürmek, aşkını yeniden yaşayabilmek ve hayatına devam edebilmek adına. Bu çok önemliydi. Bundan sonra en azından bir süre olmasa da güzel günlerin gelmesi bekleniyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'i 161. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 19 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?