Emanet 162. bölüm fragmanı izle! Emanet dizisi 20 Nisan Salı özeti

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adından söz ettirmeyi başaran ve hafta içi günlerinde izleyicileriyle buluşan Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Seyircilerin anbean televizyonu takip ettiği akşamın ardından gözler yarına çevrildi. Yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 162. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 19.04.2021, 18:01 20.04.2021, 18:07 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle takip edilen ve adını kısa sürede yurt dışına da duyurarak binlerce kişi tarafından izlenen dizisi Emanet'te haftanın ilk günü sona erdi. Yaman ve Seher'in yanısıra Ali ve Kiraz'ın ilişkilerinde yaşanan gelişmelerin ele alındığı yapımda cuma gününün devamı yine nefes kesti. Üzücü olayların yaşanmasıan rağmen seyredilmeye devam eden dizinin bir sonraki bölümünde neler olacağı da merak konusu. Seyirciler gözünü ikinci güne çevirdi. Emanet 162. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet 162. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 20 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 162. bölüm fragmanı paylaşıldı. Kiraz'ın ağabeyi tarafından öldürülmesi herkesi yıkmıştır. Ali ve Sultan Hala baştaolmak üzere Kırımlı konağına da düşer ateş. Özellikle de Seher'in kalbine. Yakın bir arkadaşının ve yoldaşının kaybı onu derinden yaralar. Ali ise sevdiği kadına kavuşamadan onu toprağa vermenin sarsıntısını uzun süre üzerinden atamayacaktır. Keza Sultan Hala da. Her ne kadar geç ısınmış olsa da kızı gibi sevmiştir Kiraz'ı. Diğer yandan hayat akıp gidiyor. Yaman ve Seher'in ilişkilerinin kurtulup kurtulmayacağı öğrenilmek isteniyor. Arif Baba bu olaya el atacak gibi gözüküyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 19 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?