Emanet 163. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 21 Nisan Çarşamba

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Emanet'te hafta ortası başlıyor. Yaman ve Seher'in kopma noktasından geri dönen ilişkilerinde artık ileriye yönelik adımlar atılması ve ikilinin mutlu olması bekleniyor. Seyirciler de sabırsız ve yeni bölümü seyretmek istiyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 163. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 21.04.2021, 07:03 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile hem en çok seyredilen günlük dizisi olan hem birçok prime time kuşağı yapımlarına kafa tutan hem de yurt dışına adını duyuran Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananların yine seyircileri ekran karşısına kilitleyeceği günde Yaman ve Seher'in birlikteliklerinin ne zaman düzeleceği merak ediliyor. Yusuf'un kurtarabilmek adına adımlar attığı bölümün ardından bugün de yine en çok bu sorunun yanıtı öğrenilmek isteniyor. Ali ise Kiraz'ın ölümü sonrası darmadağındır. Düzelmesi de bir hayli zaman alacaktır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 163. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Emanet 163. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 21 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 163. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman’ın özrü sorunları çözmek üzereyken ikili başka bir sınav yaşar. Yaman’ın dilediği özür, ikili arasındaki sorunları çözecek ve tüm sorunlar geride kalacak derken aldıkları haber Yaman ve Seher’i büyük bir şok içinde bırakacaktır. Zuhal, ablası İkbal'in ipini çeker. Kaçırılmasını ister. Bundan sonra olacaklar Kırımlı konağında yeni gelişmeleri de beraberinde getirebikir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 21 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?