Emanet 164. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 22 Nisan Perşembe

Karamel Yapım imzasını taşıyan ve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izlenen Emanet'in yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman ve Seher'in birlikteliklerinin zor bir sınavdan geçtiği dönemde yine seyirciler ekran karşısına kilitlenecek. Hafta finali öncesindeki son bölüm nefes kesecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 164. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 22.04.2021, 07:08 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile hem en çok seyredilen günlük dizisi olan hem birçok prime time kuşağı yapımlarına kafa tutan hem de yurt dışına adını duyuran Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Zuhal'in talimatı ile kaçırılan İkbal çok kötü şekilde dövülür. Yaman da kaçırıldığını duyduğu yengesi için harekete geçecektir. Ziya ise duyduğu anda elindeki saksıyı düşürür. Ali darmadağın olan yaşamına devam eder. Bora'nın planları Neslihan'ı nasıl etkileyecek? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 164. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Emanet 164. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 22 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 165. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 22 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 165. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Zuhal İkbal’i kaçırır. İkbal ise kendisi için bir çıkış yolu arar. Zuhal’in planı sonucunda kaçırılan İkbal, kendisi için bir çıkış yolu bulmak zorundadır ancak işi hiç de kolay değildir.  Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 21 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?