Emanet 165. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yarın neler yaşanacak? 23 Nisan Cuma

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yepyeni bir haftanın daha sonuna geliniyor. Yaman ve Seher'in birlikteliklerinde kritik bir eşiğin aşılacağı bölümde artık güzel anların gelmesi ve ikilinin yeniden aşk dolu dönemlerine dönmeleri bekleniyor. Ancak kader buna izin verecek mi? İkbal'in kaçırılması sonrası yaşanacaklar da sabırsızlıkla izlenmek isteniyor. Emanet 165. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 22.04.2021, 18:27 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı kısa sürede başaran Emanet'te bu hafta da tamamlanıyor. Kiraz'ın hayatını kaybetmesi sonrasında Ali ve Sultan başta olmak üzere herkesin hayatının darmadağın olması izleyicileri üzmüştü. Yeniden eski ve mutlu günleri dönmeyi bekleyenler ise Seher ile Yaman'ın aşkına bağlı olarak diziyi izlemeyi sürdürmüştü. İlişkilerindeki güven konusunda adımlar atmaya çalışan ikilinin bundan sonraki yaşamı neleri beraberinde getirecek sorusunun yanıtı aranıyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 165. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 165. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 23 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 165. bölüm fragmanı paylaşıldı. Adım adım sezon finaline doğru gidiliyor. İki etap olarak çalışılan sette ilk grup çekimlerini bitirdi. Özge Ağyar da yaptığı ekip videosuyla sezonun tamamlandığını duyurdu. Gelecek hafta sezonun sona ermesi bekleniyor. Yaman ve Seher bu kez İkbal'İn kurutlabilmesi adına birliktedir. Ziya'nın daha iyi olabilmesi için İkbal'in kurtulması şarttır. Fırat ve Neslihan'ın aşk yaşayabilmeleri için artık bir kıvılcım gerekir. Bora sokak ortasında öpmeye çalıştığı sevgilisinden özür diledi ancak bunun da dönüşü olup olmayacağı bilinmiyor. Zuhal hedefine ulaşabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 23 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?