Emanet 167. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yarın neler yaşanacak? 27 Nisan Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'in yeni haftası başladı ve ilk gün sona erdi. Yaman ve Seher'in İkbal için verdikleri mücadelede gözler artık yarına çevrildi. Herkes neler olacağını merak ederek araştırıyor. Peki, gelecek bölümde neler yaşanacak? Emanet 167. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 26.04.2021, 18:29 26.04.2021, 19:08 Burak ZİHNİ
Emanet 167. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yarın neler yaşanacak? 27 Nisan Salı

Kanal 7'nin akşam saatlerinde yayınlanan ve beş gün boyunca da dünyanın birçok noktasında izlenen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı yapım yine ilgiyle seyredildi. Yeni hikayelerin eklendiği ve sezon sonuna doğu gelinen sürecin 2. sezonda da devam etmesi bekleniyor. Gözler ise yarında. İkbal'in kurtulabilmesi için her imkan seferber edildi. Peki, gelecek bölümde neler yaşanacak? Emanet 167. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 167. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 27 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 167. bölüm fragmanı paylaşıldı. Bu haftanın olayı İkbal'in kaçırılması oldu. İlk bölümün de etiketi #Hepsi Geçecek olarak belirlendi. Bu durumda hafta sonuna kadar söz konusu macera ele alınabilir. Çekimdeki diğer ekibin de sezonu tamamlamasının ardından bu sahnelere daha da ağırlık verilecektir. Yaman ve Seher'in ilişkilerinin her geçen gün daha da iyiye gitmesi bekleniyor. Yaz geldi ve mutlu günler onlara yakışıyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 27 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?