Emanet 169. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Nisan Perşembe

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te yeni bir akşam daha geride kaldı. Hafta ortasında yine Yaman ve Seher'in birlikteliklerinin nasıl gideceği merak konusuydu. İkbal kurtuldu ancak gelişmeler ve yaşanacaklar da yine konağın huzurunu kaçırabilir. Peki yarın neler olacak? Emanet 168. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 28.04.2021, 19:02 28.04.2021, 19:04 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve adını yurt dışına da duyuran dizisi Emanet'in hafta finali öncesindeki son bölüm ekranlara geliyor. Binlerce izleyicisi ile prime time dizilerini dahi geride bırakan yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Kırımlı ailesinin konağının yanısıra karakolda yaşanacaklar konusunda hummalı bir sorgulama söz konusu.  Ayrıca dizinin gelecek sezonuna dair bilgiler de haberimizde bulunuyor. Peki, yarın neler olacak? Emanet 168. bölüm özeti ve fragmanı bu sayfada. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 168. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 29 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 169. bölüm fragmanı paylaşıldı. Öncelik gelecek sezon haberinin. Emanet yeni sezonda da izleyicilerinin karşısında olacak. Seher ve Yaman'ın aşkı devam edecek. Konak yine ekranlarınıza taşınacak. Ayrıca Gülderen Güler'in yerine bir isim daha gelebilir. Ali'nin ömür boyu yalnız kalmayacağını düşünmek bunu gerektiriyor. İkbal kurtuldu ancak Zuhal'in bu işe karışnasıyla olayların başında patlaması an meselesi. Her şey iğne ipliği misali... Ali süresiz uzaklaştırma aldı. Artık görevini yapamayacak. Yaman ise kalbini yeniden kazanmak istediği karısına karşı başarılı olabilecek mi? Hakkında beklemediği bir karar çıkabilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 29 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (1)
Suna 2 ay önce
Artik ali emanet diziden çıksın artik ali dixiden ciksin artik bncede sli dixiden viksin artikkkkkkk
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?